Техничка школа Пожега
Пре подне
Школска година: 2018/2019.

РАСПОРЕД ЧАСОВА

Важи од: 03. јун 2019.


РбПрезиме и имеПонедељаkУторакСредаЧетвртакПетак
12345671234567123456712345671234567
1.Драшкић Јована
II-6
II-4
II-5
II-3
II-6
II-2
II-4
II-5
II-5
II-2
II-3
2.Миловановић Нада
III-1
III-6
I-2
I-1
III-6
III-2
I-4
I-1
I-2
III-2
III-1
III-1
I-4
3.Драгићевић Ана
I-5
I-3
I-5
I-3
4.Филиповић Бисерка
III-2
III-6
III-6
III-1
III-6
5.Јоксимовић Даринка
II-2
II-6
II-4
I-5
I-2
I-4
II-5
I-4
II-6
I-5
II-4
I-2
I-5
II-5
II-2
II-6
II-5
6.Ђурић Анка
III-1
III-1
7.Миливојевић Драгана
II-3
III-6
I-3
III-2
I-3
I-1
I-1
III-6
III-2
II-3
III-6
8.Марић Зорица
III-6
I-5
III-6
I-5
9.Танасковић Душица
II-6
II-6
10.Варничић Јована
I-4
I-5
I-5
I-4
11.Јовићевић Љиљана
12.Чумић Ана
I-4
I-5
III-6
I-1
II-2
I-3
I-1
II-5
II-6
II-5
I-3
II-6
III-6
II-2
I-5
I-4
13.Стефановић Весна
I-4
I-4
14.Ана Милчановић
III-6
I-5
I-2
I-1
I-5
III-6
I-3
I-1
I-2
I-3
15.Стефановић Србо
II-6
III-2
II-2
III-2
III-1
II-6
II-2
III-1
16.Петар Тановић
II-4
II-3
I-4
II-4
II-5
I-4
II-5
II-3
17.Богићевић Верица
III-2
III-2
I-2
II-2
I-2
I-1
I-5
II-2
III-2
I-5
II-2
I-1
18.Ниновић Драгана
II-3
III-1
I-4
II-5
II-6
III-1
II-6
II-3
III-1
III-1
I-4
II-5
19.Крстић Страин. Тања
I-3
II-5
I-3
I-3
II-5
20.Вучићевић Милена
I-2
I-5
I-1
II-5
I-2
I-5
I-1
II-5
I-2
21.Миросавић Јелица
I-2
I-5
I-2
I-5
22.Тошић Даница
II-2
I-1
I-4
I-5
I-2
II-2
I-5
I-4
I-2
I-1
23.Стевановић Биљана
I-5
III-6
III-6
I-5
24.Врањевац Наташа
25.Вукајлковић Марија
II-6
II-5
I-4
I-5
I-4
I-5
II-6
I-4
26.Дрндаревић Даница
I-4
III-6
I-4
I-4
III-6
27.Шојић Милка
II-6
II-6
II-6
28.Полић Снежана
I-4
I-4
III-6
II-5
III-6
I-4
I-4
III-6
II-5
III-6
29.Јовићевић Сандра
II-5
II-5
II-5
I-5
II-5
II-5
II-5
I-5
II-5
30.Полић Марија
II-6
II-6
II-6
31.Ковачевић Драган
II-2
II-3
II-2
II-2
II-4
II-3
II-4
II-2
II-2
III-2
III-2
III-2
III-2
32.Веснић Владан
III-1
33.Спасојевић Душица
III-1
34.Стевић Бранимир
I-1
I-1
I-2
II-2
II-2
III-2
III-2
35.Смиљанић Тони
III-2
36.Буквић Снежана
II-4
II-4
III-2
III-2
37.Василијевић Анђелка
II-2
II-4
I-3
II-3
II-2
II-4
I-3
I-1
II-2
I-1
II-3
I-3
38.Петровић Зора
I-3
II-4
II-4
I-2
39.Љиља Лучић Танасић
III-2
III-2
III-6
I-2
III-6
I-2
40.Невена Петровић
III-2
III-2
41.Јелена Јовановић
III-1
III-1
III-1
III-1
42.Авдић Емир
III-1
I-1
III-1
I-1
III-1
I-1
I-1
43.Поповић Милан
III-1
III-1
III-1
44.Радичевић Раденко
II-3
II-4
II-2
II-2
II-4
II-3
45.Милићевић Раде
46.Тешовић Наташа
III-2
47.Јовановић Александра
II-6
II-6
I-4
I-4
48.Стаматовић Снежана
49.Мершник Марио
II-3
II-4
50.Гордић Александра
II-4
III-6
I-1
II-3
I-2
III-6
II-5
I-4
51.Стевановић Сретен
I-5
I-1
I-1
52.Вучковић Слађана
I-4
I-2
I-5
I-3
I-4
I-3
I-2
53.Чикарић Снежана
I-5
II-6
III-2
II-3
II-2
II-4
I-4
III-6
III-1
II-5
I-2
54.Вујовић Драган
I-3
I-3
II-3
II-3
55.Трифуновић Милан
I-3
II-3
II-3
II-2
56.Протић Драган
I-3
II-2
57.Миросавић Драгана
I-1
I-1
I-1
I-2
II-4
II-4

Made by Ras TimeTable Software www.time-table.net