Термини консултација са ванредним ученицима

 

Презиме и име

смена

прва

друга

Авдић Емир

Понедељак  8.35-9.05

Среда 15.45-16.20

Богићевић Верица

Среда 11.30-11.45

Понедељак 16.30-16.4

Буквић Снежана

Среда 10.35-11.00

Понедељак 16.30-17.0

Василијевић Анђелка

Сваки велики одмор

Сваки велики одмор

Васиљевић Нада

Петак 8.35-8.50

Петак 14.35-14.50

Веснић Владан

Уторак 8.30-9.00

Уторак  8.30-9.00

Врањевац Наташа

Петак 8.35-9.05

Петак 14.35-14.55

Вујовић Драган

Среда 11.30-12.15 стара школа

Среда 11.30-12.15 стара школа

Вучићевић Милена

Среда 8.35-9.00

Среда 14.35-14.5

Вукајловић Марија

Понедељак 8.35-9.00

Понедељак 14.35-14.55

Вучковић Слађана

Четвртак 14.35-14.55

Четвртак 14.35-14.55

Гордић Александра

Уторак  8.35-9.00

Уторак  14.35-14.5

Драгићевић Ана

Уторак 9.45-10.00

Уторак 14.35-14.

Драшкић Јована

Среда 8.35-8.55

Среда 14.35-14.55

Дрндаревић Даница

Понедељак 8.35-9.00

Понедељак 15.45-16.3

Ђокић Славко - директор

Понедељак 11.00 – 12.00

Понедељак 14.00 – 15.0

Ђурић Анка

Понедељак 14.00 – 15.0

 

Ивановић Ана

Понедељак 8.35-9.00

Понедељак 14.00 – 15.0

Јовановић Александра

Петак 7.50-8.35

Среда 14.35-14.5

Јовановић Ивана

Уторак 11.30-12.00

Четвртак 15.45-16.00

Јовићевић Сандра

Среда 8.35-9.00

Уторак 14.35-14.55

Јовановић Јелена

Понедељак 8.35-9.00

Понедељак 14.00 – 15.0

Јоксимовић Даринка

Уторак  8.35-9.00

Уторак 14.35-14.55

Јотић Зоран – помоћник директора

Петак 9.00 -10.00

Петак 13.00 -14.00

Ковачевић Драган

Среда 8.35-9.00

Петак 14.35-14.55

Марић  Зорица

Понедељак 13.00

Среда 13.00-14.00

Мершник Марио

Четвртак 11.45-12.15

Уторак 12.30-13.00

Миливојевић Драгана

Уторак 8.30-9.00

Понедељак 13.00-13.30

Милићевић Раде

Среда 12.20-12.55

Среда 12.30-12.45

Миловановић Нада

Уторак 8.35-9.00

Уторак 14.30-15.00

Миросавић Драгана

Четвртак 8.35-9.05 стара школа

Четвртак 8.35-9.05 стара школа

Миросавић Јелица

Четвртак 10.30 -11.00

Четвртак 15.30 -16.00

Милчановић Ана

Четвртак 8.35 -9.05

Четвртак 14.35-14.55

Ниновић Драгана

Петак 9.00-9.45

Понедељак 17.30-18.15

Полић Снежана

Понедељак 8.35-9.00

Понедељак 14.35-14.55

Поповић Милан

Уторак 10.00 -10.30

 

Протић Драган

Уторак  8.35-9.00 стара школа

Уторак  8.35-9.00 стара школа

Радивојевић Јелена

Понедељак 8.35-9.00

Понедељак 14.35-14.55

Радичевић Раденко

Понедељак 8.35-9.05

Понедељак 14.35-14.55

Смиљанић Тони

Уторак 15.15-15.30

Уторак 15.30-16.00

Спасојевић Душица

Четвртак 10.00-10.30

Четвртак 10.00-10.30

Стаматовић Снежана -педагог

Понедељак 8.00-9.00

Понедељак 14.00-15.00

Стевановић Биљана

Уторак 9.45-10.15

Уторак 15.40-16.10

Стевановић Сретен

Понедељак  8.35-9.00

Понедељак  14.35-14.55

Стевић Бранимир

Понедељак 8.35-9.00

Понедељак 14.35-14.55

Стефановић Весна

Понедељак 10.35-10.45

Понедељак 16.30-16.40

Стефановић Србољуб

Уторак 8.35-9.00

Уторак 14.30-15.00

Танасић  Лучић Љиљана

Четвртак 10.00-10.30

Четвртак 14.35-15.00

Танасковић Душица

Четвртак 8.35-9.00

Четвртак 14.35-15.00

Тановић Петар

Петак 7.00-8.00

Петак 13.00 – 14.00

Тешовић Наташа

Среда 8.35-9.05

Среда 14.35 - 14.55

Тотовић Славица

Уторак 7.00-11.00

Уторак 7.00-11.00

Тошић Даница

Четвртак 11.30-12.30

Четвртак 15.00-16.00

Трифуновић Милан

Уторак 8.35-9.00

Уторак 8.35-9.00

Филиповић Бисерка

Уторак 9.45-10.00

Уторак 14.35-14.45

Чикарић Снежана

Понедељак 9.00-13.00

Среда 15.00-15.45

Шојић Милка

Среда 8.35-9.00

Среда 14.35-14.55